Versenyeredmények 2017/2018

Megnevezés: Szint: Évfolyam/korcsoport: Tanuló neve: Osztály: Helyezés: Felkészítő:
SUDOKU iskolai 2. évfolyam Bóka Laura 2.b 1 Kecskeméti Gáborné
Nix Attila 2.a 2 Csákiné Ernek Katalin
3. évfolyam Kántor Botond 3.b 1 Virág Csabáné
Fodor Boldizsár 3.a 2 Csonka Erzsébet
Csaby Klaudia 3.a 3
Kopácsi Vilmos 3.a 4
4. évfolyam Asztalos Levente 4.b 1 Arany Katalin
Szabó Máté Szabolcs 4.a 2 Diószeghy Leopoldina
Hári Bence 4.b 3 Arany Katalin
Gulyás Gergő 4.a 4 Diószeghy Leopoldina
Rózsa Csenge 4.a 5
Panyi Patrik 4.b 6 Arany Katalin
5. évfolyam Szabó Tímea 5.b 1 Szabó Andrásné
Hertling Petra 5.b 2
Csákányoczky Melinda 5.b 3
6. évfolyam Kramli Zita 6.b 1 Sebők Lajos
Kovács Anna 6.b 2
Kovács Zsolt 6.b 3
7. évfolyam Szabó Barnabás 7.b 1
Kovács Rebeka 7.a 2
Turáni Robin 7.b 3
8. évfolyam Egyed Katalin 8.a 1 Szabó Andrásné
Kaszap Kamilla 8.b 2
Balogh Júlia 8.a 3
“Fut a Füred” területi II.kcs. Lányok Bogdán Jázmin 4.a 2 Csáki László
II. kcs. Fiúk Petrovics Kevin 4.b 3
III. kcs. Lányok Barabás Míra 6.b 3
Takarékossági vetélkedő területi 5.évfolyam Gerics Annamária 5.a 2 Szücsné Sallai Margit
Bauer Dominik 5.a
Tóth Lujza 5.b
Dörnyei Luca 5.b
SUDOKU megyei 4. évfolyam Hári Bence 4.b 3 Arany Katalin
5. évfolyam Szabó Tímea 5.b 5 Szabó Andrásné
7. évfolyam Kovács Rebeka 7.a 7 Sebők Lajos
Diákolimpia – Futsal körzeti IV. korcsoport Balázs Dávid 8.b 1 Csáki László
Berlik Zsombor 7.b
Csere Gergő 6.b
Hódos Bence 8.a
Holubecz Benedek 7.a
Mayer Gergő 7.a
Mekler Balázs 8.a
Pálfi Máté 8.b
Török-Vida Zsombor 8.a
Újhelyi Gergő 8.a
Országos Angol Nyelvi Verseny iskolai 7. évfolyam Veres Alex 7.a 1 Puskás Erika
Sigmond Soma 7.a 2
Turáni Robin 7.b 3
8. évfolyam Kramli Kinga 8.a 1 Horváthné Szvath Szilvia
Bauer Olivér 8.b 2
Pálfi Máté 8.b 3
Vaszily Ákos 8.a
Olimpici GP Szolnok Kupa országos Fekete Ádám 8.b 1 Puskás Gábor
Szabó Máté Szabolcs 4.a 3
Varga Tamás Matematikaverseny iskolai 7. évfolyam Lajos Léna 7.a 1 Sebők Lajos
Turáni Robin 7.b
Kiss Boglárka 7.b 3
8. évfolyam Péntek Zoltán 8.b 1 Szabó Andrásné
Pálfi Máté 8.b 2
Allacher Zoltán 8.a 3
Acro Dance karácsony Miracle Mészely Lelle 4.a 1 Rusz Rita
Nyulasi Réka 4.a
Petróczi Lili 4.a
Rózsa Csenge 4.a
Balogh Petra 4.a 2 Rusz Rita
Oláh Melissza Dóra 4.a
HEBE Kft. Német őszi csapatverseny országos 4. évfolyam Csáki Lilien 4.b 9 Tóth Erzsébet
Ekker Lili 4.b
Kiss Janka Villő 4.b
Papp Míra 4.b
Angol nyelvi szépkiejtési verseny iskolai 5-6. évfolyam Tóth Anna Lujza 5.b 1 Horváthné Szvath Szilvia
Kuhn Sonja 6.b 2 Puskás Erika
Bujáky Kata 5.a 3 Horváthné Szvath Szilvia
7-8. évfolyam Sigmond Soma 7.a 1 Puskás Erika
Pálfi Máté 8.b 2 Horváthné Szvath Szilvia
Sigmond Sára 8.b 3
Lajos Léna 7.a Puskás Erika
Zrínyi Ilona matematika verseny iskolai 5. évfolyam Hertling Petra 5.b 1 Szabó Andrásné
Csákányoczky Melinda 5.b 2
Herczeg Gergő 5.a 3
Szabó Tímea 5.b
6. évfolyam Gellén Zsófia 6.a 1 Sebők Lajos
Szalai Barbara 6.a
Zemen Gábor 6.b 2
Kovács Anna 6.b 3
Csányi Kata 6.b
Kutics Attila 6.b
7. évfolyam Turáni Robin 7.b 1
Lajos Léna 7.a 2
Sigmond Soma 7.a
8. évfolyam Zemen Mátyás 8.a 1 Szabó Andrásné
Vaszily Ákos 8.a 2
Sigmond Sára 8.b 3
Diákolimpia – Úszás körzeti I. kcs. fiú gyors Márton András 2.b 1 Csáki László
II. kcs. fiú gyors Kovács Álmos 5.a 6
II. kcs. leány gyors Szöllősi Luca 4.b 2
Márton Lili 4.a 3
III. kcs. fiú gyors Egri Dániel 6.b 5
IV. kcs. leány gyors Vámos Kata 7.b 3
Balogh Réka 7.b 4
I. kcs. fiú mell Márton András 2.b 3
II. kcs. leány mell Márton Lili 4.a 2
Szöllősi Réka 4.b 3
Szöllősi Luca 4.b 4
III. kcs. fiú mell Sigmond Soma 7.a 6
I. kcs. fiú hát Márton András 2.b 2
II. kcs. leány hát Márton Lili 4.a 2
Tóth Laura 5.b 4
II. kcs. leány váltó Eötvös csapat 2
III. kcs. leány váltó Eötvös csapat A 2
Eötvös csapat B 4
III. kcs. fiú váltó Eötvös csapat A 2
Eötvös csapat B 4
Szabó Magda iskolai könyvtár kvízjátéka iskolai 4. évfolyam Katona Hanna 4.a 1 Hőbe Zoltánné
Bogdán Jázmin 4.a
Tiszán innen – Dunán túl népdaléneklési verseny iskolai 5. évfolyam Dörnyei Luca 5.b 1 Szücsné Sallai Margit
Idrizi Lara 5.b 2
Bujáky Kata 5.a 3
Kardos Lujza 5.b 4
6. évfolyam Kovács Anna 6.b 1
Horváth Lídia 6.b 2
Gellén Zsófia 6.a 3
7. évfolyam Kalmár Petra 7.a 1
Kiss Johanna 7.a 2
Horváth Lili 7.a 3
Lajos Léna 7.a
8. évfolyam Egyed Katalin 8.a 1
Pálfi Máté 8.b 2
Makki Flóra 8.a 3
Rauch Szilárd 8.a 4
HEBE Kft. Német karácsonyi csapatverseny országos 4. évfolyam Barcza Boróka Lilla 4.b 10 Tóth Erzsébet
Horváth Dorka 4.b
Kuti Péter 4.a
Tóth Vanda 4.b
Általános Iskolák sakkversenye területi egyéni Szabó Barnabás 7.b 2
csapat Szőke Armand 2.a 2
Szabó Barnabás 7.b
Tanulmányi verseny – magyar iskolai 1. évfolyam Rácz Marcell 1.a 1 Illés Hajnalka
Mátrai Miriam Liliána 1.a 2
Csapó Zselyke 1.a 3
Kecsedi Fanni 1.a
Ferenczy Leona Lili 1.a 4
Szabó Beáta Gabriella 1.a
Kaszap Balázs 1.a 5
Windisch Regina 1.b Boros Mária Nóra
Kuti András 1.a 6 Illés Hajnalka
Tanulmányi verseny – matematika iskolai 1. évfolyam Finta Zsombor 1.a 1 Illés Hajnalka
Kaszap Balázs 1.a
Farkas Emma 1.b 2 Boros Mária Nóra
Szabó Beáta Gabriella 1.a Illés Hajnalka
Csapó Zselyke 1.a 3
Mátrai Miriam Liliána 1.a
Kuti András 1.a 4
Móré Simon 1.b Boros Mária Nóra
Tanulmányi verseny – magyar iskolai 2. évfolyam Bóka Laura 2.b 1 Kovácsné Gáspár Magdolna
Horváth Szonja 2.b 2
Katona Anna 2.b 3
Nagy Jázmin Kincső 2.b
Pálinkás Balázs Zénó 2.b 4
Punka Dóra 2.b 5
Ocskai Olivér Richárd 2.b 6
Tanulmányi verseny – matematika iskolai 2. évfolyam Hoffmann Marcell 2.b 1 Kecskeméti Gáborné
Bóka Laura 2.b
Katona Anna 2.b 2
Punk Dominik 2.a 3 Csákiné Ernek Katalin
Nix Attila 2.a 4
Szabó Ágoston 2.b Kecskeméti Gáborné
Csóti Linett 2.b 5
Bodnár Dorián 2.b 6
Tanulmányi verseny – magyar iskolai 3. évfolyam Szalay Bíborka 3.a 1 Csonka Erzsébet
Tóth Boglárka 3.a 2
Bernát Anna 3.a 3
Windisch Laura 3.a 4
Tanulmányi verseny – matematika iskolai 3. évfolyam Szalay Bíborka 3.a 1 Csonka Erzsébet
Bernát Anna 3.a 2
Tóth Boglárka 3.a 3
Windisch Laura 3.a 4
Tanulmányi verseny – magyar iskolai 4. évfolyam Pápai Panna 4.a 1 Schmidt Gabriella
Csáki Lilien 4.b 2 Tóth Attiláné
Hamar Borbála 4.a 3 Schmidt Gabriella
Csósza Koppány 4.b 4 Tóth Attiláné
Rózsa Csenge 4.a 5 Schmidt Gabriella
Szöllősi Luca 4.b 6 Tóth Attiláné
Tanulmányi verseny – matematika iskolai 4. évfolyam Szabó Máté Szabolcs 4.a 1 Diószeghy Leopoldina
Banicz Buda 4.b 2 Arany Katalin
Hári Bence 4.b 3
Asztalos Levente 4.b 4
Hamar Borbála 4.a 5 Diószeghy Leopoldina
Csáki Lilien 4.b 6 Arany Katalin
Teleki Pál földrajz verseny iskolai 7. évfolyam Sigmond Soma 7.a 1 Polgárné Harczi Zsuzsanna
Gőcze Máté 7.a 2
Kiss Boglárka 7.b 3
8. évfolyam Vaszily Ákos 8.a 1
Pálfi Máté 8.b 2
Egyed Katalin 8.a 3
Sigmond Sára 8.b
Herman Ottó Kárpát-medencei biológia verseny iskolai 7. évfolyam Szabó Barnabás 7.b 1 Polgárné Harczi Zsuzsanna
Kiss Boglárka 7.b 2
Sigmond Soma 7.a
Bubla Balázs 7.a
Gőcze Máté 7.a
Turáni Robin 7.a 3
8. évfolyam Balogh Júlia 8.a 1
Pálfi Máté 8.b 2
Egyed Katalin 8.a 3
Kaán Károly verseny iskolai 5. évfolyam Hertling Petra 5.b 1 Brandt Beáta
Schlotthauer Barnabás 5.b 2
Tóth András 5.a 3
Lovassy László Gimnázium informatika pontgyűjtő verseny – csapat 8. évfolyam Bauer Olivér 8.b 2 Rácz Márton
Pálfi Máté 8.b
Péntek Zoltán 8.b
Országos Angol Verseny megyei 7. évfolyam Veres Alex 7.a 2 Puskás Erika
8. évfolyam Kramli Kinga 8.a 5 Horváthné Szvath Szilvia
Bauer Olivér 8.b 9
“Legszebb füzet” – matematika iskolai 1. évfolyam Farkas Emma 1.b 1 Boros Mária Nóra
Bóka Júlia 1.b 2
2. évfolyam Gyarmati Levente 2.a 1 Végh Bianka
4. évfolyam Petróczi Lili 4.a 1 Schmidt Gabriella
Rózsa Csenge 4.a 2
Csáki Lilien 4.b 3 Arany Katalin
“Legszebb füzet” – magyar iskolai 1. évfolyam Windisch Regina 1.b 1 Boros Mária Nóra
Farkas Emma 1.b 2
2. évfolyam Szili Nóra 2.a 1 Csákiné Ernek Katalin
Gersics Lara 2.a 2
4. évfolyam Mészely Lelle 4.a 1 Schmidt Gabriella
Nyulasi Réka 4.a 2
Horváth Dorka 4.b 3 Tóth Attiláné
Diákolimpia – Mezei futás körzeti II. kcs. fiú Petrovics Kevin 4.a 3 Csáki László
Banicz Buda 4.b 5
IV. kcs. leány Koncz Kata 8.b 1
Sigmond Sára 8.b 2
Mercs Lea 8.b 6
III. kcs. leány csapat Barabás Míra 6.b 2
Juranics Rebeka 6.a
Kiss Kata Sára 6.a
Szokoli Eszter 6.b
IV. kcs. leány csapat Kaszap Kamilla 8.b 1
Koncz Kata 8.b
Mercs Lea 8.b
Sigmond Sára 8.b
Andersen mesemondó verseny körzeti 1. évfolyam Bóka Júlia 1.b díjazott Boros Mária Nóra
Farkas Emma 1.b díjazott
2. évfolyam Bóka Laura 2.b díjazott Kovácsné Gáspár Magdolna
Kuzma Balázs 2.b díjazott
Már tudok biztonságosan közlekedni verseny iskolai 3-4. évfolyam Mihály Regina 3.a 1
Piller Táltos Hunor 4.b 1
5-8. évfolyam Novák-Nász Blanka 6.b 1
Rauch Szilárd 8.a 1
Német nyelvű vers- és prózamondó verseny körzeti 4. évfolyam Csáki Lilien 4.b díjazott Brandt Beáta
Gulyás Gergő 4.b díjazott
6. évfolyam Papp Márkó 6.a díjazott
“Tiszán innen, Dunán túl” országos népdaléneklési minősítő verseny megyei szóló Egyed Katalin 8.a kiemelt arany Szücsné Sallai Margit
Pálfi Máté 8.b kiemelt arany
kisegyüttes Dörnyei Luca 5.b kiemelt arany
Kovács Anna 6.b
Egyed Katalin 8.a kiemelt arany
Kalmár Petra 7.a
Kiss Johanna 7.a
Makki Flóra 8.a kiemelt arany
Pálfi Máté 8.b
Rauch Szilárd 8.a
énekegyüttes Egyed Katalin 8.a kiemelt arany
Makki Flóra 8.a
Pálfi Máté 8.b
Rauch Szilárd 8.a
Horváth Lili 7.a
Kalmár Petra 7.a
Kiss Johanna 7.a
Lajos Léna 7.a
Öveges József informatikaverseny Eötvös 8 Bauer Olivér 8.b 6 Rácz Márton
Vaszily Ákos 8.a
Zemen Mátyás 8.a
Eötvös 7 Gőcze Máté 7.a 10
Turáni Robin 7.b
Veres Alex 7.a
Szép Magyar Beszéd verseny iskolai 5-6. évfolyam Bujáky Kata 5.a 1 Hőbe Zoltánné
7-8. évfolyam Egyed Katalin 8.a 1
Szép Magyar Beszéd verseny Dunántúl Egyed Katalin 8.a Kazinczy-jelvény Hőbe Zoltánné
VIII. Országos Komplex Ének-zenei verseny országos “Allegro” csapat Kalmár Petra 7.a 1 Szücsné Sallai Margit
Pálfi Máté 8.b
Rauch Szilárd 8.a
Diákolimpia – Vívás országos I. kcs. Bodnár Dorián 2.a 3 Puskás Gábor
II.kcs. Szabó Máté Szabolcs 4.a 2
Kid Rock and Roll Fejér Kupa Országos Táncművészeti Fesztivál Children nagyformáció Miracle Mihály Regina 3.a arany minősítés Rusz Rita
Prazsák Virág 3.a
Mészely Lelle 4.a
Nyulasi Réka 4.a
Petróczi Lili 4.a
Rózsa Csenge 4.a
Diákolimpia – Kézilabda megyei III. kcs. Fiú Berlik Botond 5.a 1 Erdélyi Tamás
Bíró Márton 6.a
Csere Gergő 6.b
Egri Dániel 6.b
Győri Nándor 6.b
Kaszap Bálint 6.a
Nagy Nimród 5.a
Szabó Levente Zsolt 6.b
Timándi Miklós Enzó 5.a
Weigert Richárd 6.b
Teleki Pál földrajz verseny megyei 7. évfolyam Kiss Boglárka 7.b 3 Polgárné Harczi Zsuzsanna
Sigmond Soma 7.a 7
8. évfolyam Vaszily Ákos 8.a 2
Pálfi Máté 8.b 8
Kaán Károly Országos Természet- Környezetismereti verseny megyei 5. évfolyam Hertling Petra 5.b 5 Polgárné Harczi Zsuzsanna
6. évfolyam Kós Dávid 6.a 1
Szavaló verseny iskolai 1. évfolyam Móré Simon 1.b 1 Boros Mária Nóra
Bóka Júlia 1.b 2
Kuti András 1.a Illés Hajnalka
Filó Alex Zsolt 1.b 3 Boros Mária Nóra
Szabó Beáta Gabriella 1.a Illés Hajnalka
2. évfolyam Szili Nóra 2.a 1 Csákiné Ernek Katalin
Punka Dóra 2.b Kovácsné Gáspár Magdolna
Bóka Laura 2.b 2
Katona Anna 2.b
Hamar Olívia 2.a 3 Csákiné Ernek Katalin
Kohánszky Lilien 2.b Kovácsné Gáspár Magdolna
3. évfolyam Szalay Bíborka 3.a 1 Csonka Erzsébet
Mihály Regina 3.a 2
Bartus Milán 3.b 3 Virág Csabáné
4. évfolyam Papp Míra 4.b 1 Tóth Attiláné
Horváth Dorka 4.b 2
Rózsa Csenge 4.a 3 Schmidt Gabriella
5-6. évfolyam Gellén Zsófia Kinga 6.a 1 Hőbe Zoltánné
7-8. évfolyam Kalmár Petra 7.a 1 Balázs Lajos
Prózamondó verseny iskolai 3-4. évfolyam Hamar Borbála 4.a 1 Schmidt Gabriella
Balázs Bence 4.b 2 Tóth Attiláné
Tóth Laura Lotti 3.a 3 Csonka Erzsébet
5-6. évfolyam Bujáky Kata 5.a 1 Hőbe Zoltánné
7-8. évfolyam Sigmond Sára 8.b 1
FUNtastic angolverseny megyei 5-6. évfolyam Bujáky Kata 5.a 4 Puskás Erika                                     Horváthné Szvath Szilvia
Kramli Zita 6.b
Tóth Anna Lujza 5.b
Zemen Gábor 6.b
7-8. évfolyam Kalmár Petra 7.a 3
Lajos Léna 7.a
Pálfi Máté 8.b
Sigmond Sára 8.b
 Angol Kiejtési Verseny megyei 5-6. évfolyam Tóth Anna Lujza 5.b 2 Horváthné Szvath Szilvia
7-8. évfolyam Sigmond Soma 7.a 4 Puskás Erika
Német Kiejtési Verseny megyei 5-6. évfolyam Papp Márkó 6.a 10 Brandt Beáta
Tanulmányi verseny – történelem iskolai 5. évfolyam Bujáky Kata 5.a 1 Sájer Edit
6. évfolyam Kós Dávid 6.a 1
7. évfolyam Kiss Boglárka 7.b 1 Balázs Lajos
8. évfolyam Pálfi Máté 8.b 1
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny iskolai 5. évfolyam Schlotthauer Barnabás 5.b 1 Hőbe Zoltánné
6. évfolyam Szalai Barbara 6.a 1 Sájer Edit
7. évfolyam Kalmár Petra 7.a 1 Balázs Lajos
8. évfolyam Pálfi Máté 8.b 1 Hőbe Zoltánné
Évfolyamverseny – angol iskolai 5. évfolyam Bujáky Kata 5.a 1 Horváthné Szvath Szilvia
Tóth Anna Lujza 5.b 2
Németh Vanda 5.b 3
6. évfolyam Kramli Zita 6.b 1 Puskás Erika
Kuhn Sonja 6.b 2
Horváth Eszter 6.a 3
Évfolyamverseny – német iskolai 5. évfolyam Gyarmati Anna 5.b 1 Brandt Beáta
6. évfolyam Gellén Zsófia Kinga 6.a 1
Informatika verseny iskolai 6. évfolyam Szalai Barbara 6.a 1 Rácz Márton
Horváth Eszter 6.a 2
Kós Dávid 6.a 3
7. évfolyam Farkas Keve 7.b 1
Gőcze Máté 7.a
Kiss Boglárka 7.b 2
Vámos Kata 7.b
Mayer Gergő 7.a 3
Kis-Kapin Károly 7.b
Tihanyi Tamás 7.b
8. évfolyam Bauer Olivér 8.b 1
Egyed Katalin 8.a 2
Pálfi Máté 8.b 3
Fizika verseny iskolai 7. évfolyam Tihanyi Tamás 7.b 1 Sebők Lajos
Turáni Robin 7.b
Fehér Henrik 7.b 3
8. évfolyam Zemen Mátyás 8.a 1
Vaszily Ákos 8.a 2
Radics Sára 8.a 3
Tiger Cup bajnokság – formagyakorlat versenyszám Horváth Dávid 3.b 2
Tiger Cup bajnokság – küzdelem versenyszám Horváth Dávid 3.b 3
Diákolimpia – Atlétika körzeti III. kcs. leány Eötvös csapat 2 Csáki László
III. kcs. 600 m-es futás Csere Gergő 6.b 3
III. kcs. 600 m-es futás Juranics Rebeka 6.a 2
III. kcs. leány 4×100 m Eötvös A csapat 2
Eötvös B csapat 3
IV. kcs. 100 m-es futás Tobak Milán 7.b 1
IV. kcs. kislabdahajítás Tobak Milán 7.b 1
IV. kcs. 1500 m futás Koncz Kata 8.b 1
Sigmond Sára 8.b 2
IV. kcs. leány 4×600 m váltó Eötvös 1
Diákolimpia – Atlétika megyei IV. kcs. leány 4×600 m váltó Koncz Kata 8.b 1 Csáki László
Sigmond Sára 8.b
Mercs Lea 8.b
Kiss Johanna 7.a
IV. kcs. 1500 m futás Koncz Kata 8.b 2
Sigmond Sára 8.b 5
IV. kcs. 100 m-es futás Tobak Milán 7.b 5
IV. kcs. kislabdahajítás Tobak Milán 7.b 6
III. kcs. 600 m-es futás Juranics Rebeka 6.a 9
III. kcs. 600 m-es futás Csere Gergő 6.b 8
Somvirág emlék- rajzverseny iskolai Alsó tagozat Bóka Júlia Bella 1.b 1 Boros Mária Nóra
Ferenczy Leona Lili 1.a 2 Illés Hajnalka
Üveges Sarolta Léna 2.b 2 Kecskeméti Gáborné
Mihály Regina 3.a díjazott Csonka Erzsébet
Windisch Laura 3.a
Szöllősi Luca 4.b 1 Tóth Attiláné
Felső tagozat Kovács Lilianna 6.a 1 Jakab Géza Zsoltné
Frits Kíra Aisa 6.a 3
Pap Letícia Zoé 8.a 1
Degovics Laura 8.a 2
Makki Flóra 8.a 3