Osztályok 2018/2019

1.a 1.b
Osztályfőnök: Kovácsné Gáspár Magdolna Osztályfőnök: Schmidt Gabriella
Napközis nevelő: Arany Katalin Napközis nevelő: Végh Bianka
1. Antal Márk 1. Bazsó Anna Borbála
2. Biros Mandula Nóra 2. Bencsik Botond
3. Burgyán Bálint 3. Burgyán Júlia Anna
4. Hajas Zoltán Lajos 4. Éberhardt Alex Gábor
5. Haman Amira Mairama 5. Farkas Zoé
6. Hamar Balázs 6. Gál Zorka Léna
7. Horváth Dominik 7. Haas Bendegúz
8. Horváth Lilian Sára 8. Holczer László József
9. Horváth Milos 9. Horváth Alex Péter
10. Horváth Zsófia 10. Katona Zita
11. Hőbe László 11. Kenyeres Arabella
12. Huszár Samu 12. Kohánszky Aletta
13. Kiss Kornél 13. Krebsz Vanessza
14. Koronczai Rebeka 14. Pomázi Szilárd
15. Lengyel Máté 15. Pomykala Jázmin Georgina
16. Major Emma 16. Rózsa Kevin
17. Murai Liza Málna 17. Steinle Fanni
18. Nagy Nanetta Napsugár 18. Szabó Noel Benjámin
19. Oláh Boglárka 19. Szatmári Alíz
20. Pőcze Emese Borbála
21. Rétegi Nóra Viola
22. Rózsahegyi Regina
23. Ruska Zsófia Anna
24. Tóth Dániel
25. Üveges Franciska Míra
2.a 2.b
Osztályfőnök: Illés Hajnalka Osztályfőnök: Boros Mária Nóra
Napközis nevelő: Farkasné Kiss Csilla Napközis nevelő: Angyalné Bertalan Judit
1. Csapó Zselyke Zsanett 1. Asztalos Áron
2. Dömötör Orsolya Luca 2. Bába Zoé Luna
3. Ferenczy Leona Lili 3. Bóka Júlia Bella
4. Finta Zsombor 4. Farkas Emma
5. Kajetán Vivien 5. Filó Alex Zsolt
6. Kaszap Balázs 6. Finkenzeller Balázs
7. Kecsedi Fanni Emma 7. Frank Zsombor
8. Kuti András 8. Horváth Eszter
9. Máté Zoltán 9. Király Melissza
10. Mátrai Miriam Liliána 10. Móré Simon
11. Miszlai Márk 11. Nagy Balázs
12. Osztoics Dániel 12. Pósán Dzsenifer Fanni
13. Rábai Lili Laura 13. Szekeres József Zekő
14. Rácz Marcell 14. Vancsura Valér
15. Slang Dávid 15. Vári Ervin József
16. Szabó Beáta Gabriella 16. Windisch Regina
17. Timándi Melissza Andrea
18. Trájer Kíra Tamara
3.a 3.b
Osztályfőnök: Tóth Attiláné Osztályfőnök: Diószeghy Leopoldina
Kecskeméti Gáborné Napközis nevelő: Kovács Tibor
1. Antal Milán 1. Bodnár Dorián Nátán
2. Dunai-Kovács Vivien 2. Bóka Laura Anna
3. Földesi Áron Péter 3. Csiki Viktória
4. Gersics Lara 4. Csóti Linett
5. Gyarmati Levente 5. Galambos Gergő Tibor
6. Hamar Tímea Olívia 6. Hamar Sára
7. Horváth Dóra 7. Henn Rozália
8. Kalu-Agwu Amanda 8. Hoffmann Marcell
9. Kurucz Bence 9. Horváth Szonja
10. Lutár Loretta Boglárka 10. Katona Anna
11. Maroskövi Patrik 11. Kohánszky Lilien
12. Murai Lili 12. Kuzma Balázs
13. Nix Attila 13. Márton András Péter
14. Péntek Csenge 14. Mészáros Lilien
15. Punk Dominik 15. Nagy Jázmin Kincső
16. Szabó Eszter 16. Ocskai Olivér Richárd
17. Szili Nóra 17. Pálinkás Balázs Zénó
18. Szőke Armand Domonkos 18. Pethő Flóra Boróka
19. Varga Noémi 19. Petróczi Máté
20. Punka Dóra
21. Simonyai Áron
22. Szabó Ágoston
23. Szabó Bence
24. Üveges Sarolta Léna
25. Vecsei Gergő Péter
4.a 4.b
Osztályfőnök: Csonka Erzsébet Osztályfőnök: Virág Csabáné
Napközis nevelő: Doma Györgyné Napközis nevelő: Tóth Erzsébet
1. Balázs Ákos 1. Bartus Milán
2. Bernát Anna 2. Deli Donát
3. Czupor Bence 3. Horváth Alexa
4. Csaby Klaudia 4. Horváth Cintia
5. Falaki Dorottya 5. Horváth Dávid
6. Fodor Boldizsár 6. Illés Adrián Gábor
7. Gyarmati Ferenc 7. Kántor Botond
8. György Bianka 8. Krebsz Katrin
9. Horváth Ákos 9. Mitsa Bianka
10. Kopácsi Vilmos Boldizsár 10. Németh Vivien Katalin
11. Koronczai Ádám 11. Pécsi Botond
12. Kóvári Kitti 12. Slang Bálint
13. Mihály Regina 13. Somogyi Gellért Bendegúz
14. Nagy Bálint 14. Szarka László Kevin
15. Nagy Zsanna 15. Sztojka Attila
16. Nagy-Székely Éva
17. Pálfi Boglárka
18. Papp Réka Anna
19. Pósán Regina Bianka
20. Prazsák Virág Helena
21. Szalay Bíborka
22. Szaraka Balázs
23. Tóth Boglárka
24. Tóth Laura Lotti
25. Tóth Stella Hanna
26. Varga Tamás
27. Windisch Laura
5.a 5.b
Osztályfőnök: Hőbe Zoltánné Osztályfőnök: Szabó Andrásné
1. Balogh Petra 1. Asztalos Levente
2. Bíró Gergő 2. Balázs Áron
3. Bruckner Mátyás 3. Balázs Bence
4. Gulyás Gergő László 4. Banicz Buda Lajos
5. Gyenis Zoltán 5. Barcza Boróka Lilla
6. Hamar Borbála 6. Csáki Lilien
7. Henn Dávid 7. Csósza Koppány Balázs
8. Henn János 8. Ekker Lili
9. Katona Hanna 9. Frits Miron Krisztián
10. Kenyeres Blanka 10. Gál Benedek
11. Király Bence 11. Gál Miklós
12. Kuti Péter 12. Hári Bence
13. Lőwenberger Levente 13. Horváth Dorka
14. Márton Lili Panka 14. Ifju Anna
15. Mészely Lelle 15. Juranics Enikő
16. Nyulasi Réka 16. Juranics Noémi
17. Oláh Melissza Dóra 17. Kiss Janka Villő
18. Pápai Panna 18. Kovács Álmos Csanád
19. Papp Máté 19. Kovács Rebeka Noémi
20. Petróczi Lili 20. Málovics Lili Melinda
21. Petrovics Kevin 21. Németh Róbert
22. Rauch Martin 22. Panyi Patrik Norbert
23. Rózsa Csenge Sára 23. Papp Míra
24. Sörös-Teszéri Kristóf 24. Piller Táltos Hunor
25. Szabó Máté Szabolcs 25. Rádli Viktória
26. Szabó Regina 26. Ruppert Dezső Emil
27. Székely Hanna 27. Solymár Bianka Lujza
28. Szommer Boglárka 28. Szekeres Maja
29. Timándi Miklós Enzó 29. Szöllősi Luca
30. Tóth Eszter Erzsébet 30. Szöllősi Réka
31. Weigert Kira Csenge 31. Tóth Vanda
32. Zemen Hanka 32. Valler Máté Bence
 33.  Varga Olivér Zsolt
6.a 6.b
Osztályfőnök: Bendur Éva Osztályfőnök: Horváthné Szvath Szilvia
1. Bauer Dominik 1. Almás Virág
2. Berlik Botond 2. Bognár Liza
3. Bernáth Tibor Marcell 3. Botka Bálint
4. Bodrogi Dominik Zsolt 4. Czupor Jázmin Adrienn
5. Bujáky Kata 5. Csákányoczky Melinda
6. Farkas Huba 6. Dervalics Fanni
7. Feikus Detti 7. Dörnyei Luca
8. Feikus Kitti 8. Draskovics Valér
9. Hasenpflug Emily 9. Draskovics Vilmos
10. Herczeg Gergő 10. Egervári Áron
11. Horváth Blanka Bianka 11. Érchegyi Miron
12. Horváth Kinga Rozália 12. Erős Ákos
13. Jakus Nikoletta 13. Farkas Gergő
14. Jámbor Vanda 14. Gyarmati Anna
15. Kós Kamilla 15. Hertling Petra
16. Kovács Marcell 16. Hoffmann Csaba
17. Markó Míra Blanka 17. Idrizi Lara Chantel
18. Mayer András 18. Kardos Lujza Ilona
19. Németh Mirabel Genovéva 19. Lukács Réka
20. Nyári Jázmin Tímea 20. Móré Anna Sára
21. Radács Milán 21. Nagy Nimród
22. Sárzó Krisztián 22. Németh Vanda Lora
23. Schwalem Nikolett Laura 23. Prunner Bence
24. Simon Dániel Tamás 24. Rácz Márton
25. Straszner Botond 25. Remsei Máté
26. Szabó Bálint 26. Rózsahegyi Ákos
27. Tóth András Áron 27. Schlotthauer Barnabás
28. Tóth Dávid 28. Simon Dóra Csilla
29. Szabó Tímea Anikó
30. Szatlmajer Levente
31. Takács Virág
32. Tóth Anna Lujza
33. Tóth Laura Nóra
34. Tudja Dorina
35. Váradi Bence
7.a 7.b
Osztályfőnök: Csáki László Osztályfőnök: Puskás Erika
1. Bíró Márton 1. Balas Cintia
2. Csáki Dominik 2. Barabás Míra
3. Falaki Olívia 3. Bóta Jonatán Dániel
4. Frits Kíra Aisa 4. Csaby Dorina
5. Gaál Zsófia 5. Csányi Kata
6. Gellén Zsófia Kinga 6. Csere Gergő
7. Hadi Roland 7. Egri Dániel
8. Horváth Eszter 8. Győri Nándor Hunor
9. Juranics Rebeka Katalin 9. Hegedüs Barnabás
10. Kaszap Bálint 10. Horváth Lídia Zorka
11. Kelemen Dávid 11. Hűse Bianka
12. Kiss Kata Sára 12. Kovács Anna
13. Kós Dávid 13. Kovács Enikő
14. Kovács Lilianna 14. Kovács Zsolt
15. Mórocz Alexa Lili 15. Kuhn Sonja Zoe
16. Nagy Csenge Gyöngyvér 16. Kutics Attila
17. Papp Márkó 17. Miszlai Dóra Laura
18. Rab Attila László 18. Novák-Nász Blanka
19. Rácz Viktória Mia 19. Papp Márton
20. Simai Csongor 20. Simonyai Olivér
21. Solymos Alexandra 21. Szabó Levente Zsolt
22. Szabó Virág 22. Szabó Marcell
23. Szalai Barbara 23. Szigeti Apolka
24. Sztojka Róbert 24. Szokoli Eszter Laura
25. Tamás Bence 25.  Szommer Bence
26. Török Sándor János 26. Undi Virág
27. Vecsei Dorka Viktória
28. Weigert Richárd Martin
29. Zemen Gábor
8.a 8.b
Osztályfőnök: Sebők Lajos Osztályfőnök: Szücsné Sallai Margit
1. Balázs Péter 1. Balogh Réka Eszter
2. Bernát Eszter 2. Berlik Zsombor
3. Bubla Balázs Bálint 3. Boros Barbara
4. Csizmazia-Darab István 4. Boros Brigitta
5. Frits-Szabó Kende 5. Csarmasz Norbert
6. Gőcze Máté Farkas 6. Farkas Keve
7. Győri Bálint 7. Fazekas Rebeka
8. Henn Kornél 8. Fehér Henrik László
9. Holubecz Benedek Péter 9. György Réka
10. Horváth Bálint 10. Hegedüs Benedek
11. Horváth Lili 11. Kenyeres Bálint
12. Imre Zsófi 12. Kis-Kapin Károly
13. Kalmár Petra 13. Kiss Boglárka Anna
14. Kauker Ármin Attila 14. Kósa Lili
15. Király Liliána 15. Markó Martin
16. Kiss Johanna 16. Mészely Bulcsú
17. Kovács Rebeka 17. Németh Barnabás
18. Kozák Anikó 18. Németh Melani Vivien
19. Kozma Gergő 19. Olgyay Natália Éva
20. Lajos Léna 20. Panyi Péter Pál
21. Makai Mátyás 21. Pap Dávid Manó
22. Mayer Gergő 22. Radics Ábel
23. Sigmond Soma András 23. Szabó Barnabás
24. Slemmer Rebeka 24. Tihanyi Tamás Gergő
25. Sótonyi Bálint 25. Tobak Milán Lajos
26. Szakonyi Levente 26. Turáni Robin
27. Szeibert Franciska 27. Vadász Evelin
28. Szücs Panna Barbara 28. Vámos Kata
29. Veres Alex 29. Varga Dominik Róbert