Osztályok 2017/2018

  1.a     1.b
  Osztályfőnök: Illés Hajnalka     Osztályfőnök: Boros Mária Nóra
  Napközis nevelő: Farkasné Kiss Csilla     Napközis nevelő: Angyalné Bertalan Judit
         
1. Balogh Natália   1. Asztalos Áron
2. Csapó Zselyke Zsanett   2. Bába Zoé Luna
3. Dömötör Orsolya Luca   3. Bóka Júlia Bella
4. Ferenczy Leona Lili   4. Farkas Emma
5. Finta Zsombor   5. Finkenzeller Balázs
6. Kajetán Vivien   6. Frank Zsombor
7. Kaszap Balázs   7. Horváth Eszter
8. Kecsedi Fanni Emma   8. Horváth Alex Péter
9. Kuti András   9. Király Melissza
10. Máté Zoltán   10. Móré Simon
11. Mátrai Miriam Liliána   11. Nagy Balázs
12. Miszlai Márk   12. Pósán Dzsenifer Fanni
13. Osztoics Dániel   13. Szekeres József Zekő
14. Rábai Lili Laura   14. Vancsura Valér
15. Rácz Marcell   15. Windisch Regina
16. Slang Dávid      
17. Szabó Beáta Gabriella      
18. Timándi Melissza Andrea      
19. Trájer Kíra Tamara      
         
         
         
         
  2.a     2.b
  Osztályfőnök: Csákiné Ernek Katalin     Osztályfőnök: Kovácsné Gáspár Magdolna, Kecskeméti Gáborné
  Napközis nevelő: Végh Bianka     Napközis nevelő: Csizi-Papp Alexa
         
1. Antal Milán   1. Bodnár Dorián Nátán
2. Dunai-Kovács Vivien   2. Bóka Laura Anna
3. Földesi Áron Péter   3. Csiki Viktória
4. Gersics Lara   4. Csóti Linett
5. Gyarmati Levente   5. Galambos Gergő Tibor
6. Hamar Tímea Olívia   6. Hamar Sára
7. Horváth Dóra   7. Henn Rozália
8. Kalu-Agwu Amanda   8. Hoffmann Marcell
9. Kurucz Bence   9. Horváth Szonja
10. Kuzma Balázs   10. Katona Anna
11. Lutár Loretta Boglárka   11. Kohánszky Lilien
12. Maroskövi Patrik   12. Márton András Péter
13. Murai Lili   13. Mészáros Lilien
14. Nix Attila   14. Nagy Jázmin Kincső
15. Péntek Csenge   15. Ocskai Olivér Richárd
16. Punk Dominik   16. Pálinkás Balázs Zénó
17. Szabó Eszter   17. Pethő Flóra Boróka
18. Szili Nóra   18. Petróczi Máté
19. Szőke Armand Domonkos   19. Punka Dóra
20. Varga Noémi   20. Simonyai Áron
      21. Szabó Ágoston
      22. Szabó Bence
      23. Üveges Sarolta Léna
      24. Vecsei Gergő Péter
         
         
         
         
  3.a     3.b
  Osztályfőnök: Csonka Erzsébet     Osztályfőnök: Virág Csabáné
  Napközis nevelő: Doma Györgyné     Napközis nevelő: Tóth Erzsébet
         
1. Balázs Ákos   1. Bartus Milán
2. Bernát Anna   2. Deli Donát
3. Czupor Bence   3. Horváth Cintia
4. Csaby Klaudia   4. Horváth Dávid
5. Falaki Dorottya   5. Horváth Alexa
6. Fodor Boldizsár   6. Illés Adrián Gábor
7. Gyarmati Ferenc   7. Kántor Botond
8. György Bianka   8. Mitsa Bianka
9. Horváth Ákos   9. Németh Vivien Katalin
10. Kopácsi Vilmos Boldizsár   10. Pécsi Botond
11. Koronczai Ádám   11. Slang Bálint
12. Kóvári Kitti   12. Somogyi Gellért Bendegúz
13. Mihály Regina   13. Szarka László Kevin
14. Nagy Bálint   14. Sztojka Attila
15. Nagy Zsanna   15. Tóth Justin William
16. Pálfi Boglárka   16. Tóth István Kevin
17. Papp Réka Anna      
18. Pósán Regina Bianka      
19. Prazsák Virág Helena      
20. Szalay Bíborka      
21. Szaraka Balázs      
22. Tóth Stella Hanna      
23. Tóth Boglárka      
24. Tóth Laura Lotti      
25. Windisch Laura      
         
         
         
         
  4.a     4.b
  Osztályfőnök: Schmidt Gabriella     Osztályfőnök: Arany Katalin
  Napközis nevelő: Kovács Tibor     Napközis nevelő: Tóth Attiláné
         
1. Balogh Petra   1. Asztalos Levente
2. Bíró Gergő   2. Balázs Bence
3. Bogdán Jázmin   3. Balázs Áron
4. Bruckner Mátyás   4. Banicz Buda Lajos
5. Gulyás Gergő László   5. Barcza Boróka Lilla
6. Hamar Borbála   6. Csáki Lilien
7. Henn János   7. Csósza Koppány Balázs
8. Henn Dávid   8. Ekker Lili
9. Katona Hanna   9. Frits Miron Krisztián
10. Kenyeres Blanka   10. Gál Benedek
11. Király Bence   11. Gál Miklós
12. Kuti Péter   12. Hári Bence
13. Lőwenberger Levente   13. Horváth Dorka
14. Márton Lili Panka   14. Ifju Anna
15. Mészely Lelle   15. Juranics Enikő
16. Nyulasi Réka   16. Juranics Noémi
17. Oláh Melissza Dóra   17. Kiss Janka Villő
18. Pápai Panna   18. Kovács Rebeka Noémi
19. Petróczi Lili   19. Málovics Lili Melinda
20. Petrovics Kevin   20. Németh Róbert
21. Rauch Martin   21. Panyi Patrik Norbert
22. Rózsa Csenge Sára   22. Papp Míra
23. Sörös-Teszéri Kristóf   23. Piller Táltos Hunor
24. Szabó Regina   24. Rádli Viktória
25. Szabó Máté Szabolcs   25. Ruppert Dezső Emil
26. Székely Hanna   26. Solymár Bianka Lujza
27. Szommer Boglárka   27. Szekeres Maja
28. Weigert Kira Csenge   28. Szöllősi Luca
29. Zemen Hanka   29. Szöllősi Réka
      30. Tóth Vanda
      31. Valler Máté Bence
         
         
         
         
  5.a     5.b
  Osztályfőnök: Brandt Beáta     Osztályfőnök: Horváthné Szvath Szilvia
         
1. Bauer Dominik   1. Almás Virág
2. Berlik Botond   2. Bognár Liza
3. Bernáth Tibor Marcell   3. Botka Bálint
4. Bodrogi Dominik Zsolt   4. Czupor Jázmin Adrienn
5. Bujáky Kata   5. Csákányoczky Melinda
6. Farkas Huba   6. Dervalics Fanni
7. Feikus Detti   7. Dörnyei Luca
8. Feikus Kitti   8. Egervári Áron
9. Gerics Annamária   9. Érchegyi Miron
10. Hasenpflug Emily   10. Erős Ákos
11. Herczeg Gergő   11. Farkas Gergő
12. Horváth Kinga Rozália   12. Gyarmati Anna
13. Jakus Nikoletta   13. Hertling Petra
14. Kós Kamilla   14. Hoffmann Csaba
15. Kovács Marcell   15. Idrizi Lara Chantel
16. Kovács Álmos Csanád   16. Kardos Lujza Ilona
17. Markó Míra Blanka   17. Lakatos Virág
18. Mayer András   18. Lukács Réka
19. Nagy Lilla   19. Móré Anna Sára
20. Nagy Linda   20. Nagy Nimród
21. Németh Mirabel Genovéva   21. Németh Vanda Lora
22. Nyári Jázmin Tímea   22. Petrőtei Enikő
23. Radács Milán   23. Prunner Bence
24. Sárzó Krisztián   24. Rácz Márton
25. Schwalem Nikolett Laura   25. Remsei Máté
26. Simon Dániel Tamás   26. Rózsahegyi Ákos
27. Straszner Botond   27. Schlotthauer Barnabás
28. Szabó Bálint   28. Simon Dóra Csilla
29. Timándi Miklós   29. Szabó Tímea Anikó
30. Varga Olivér Zsolt   30. Szatlmajer Levente
      31. Tóth Anna Lujza
      32. Tóth Laura Nóra
      33. Tudja Dorina
      34. Váradi Bence
         
         
         
         
  6.a     6.b
  Osztályfőnök: Csáki László     Osztályfőnök: Puskás Erika
         
1. Bíró Márton   1. Balas Cintia
2. Csáki Dominik   2. Barabás Míra
3. Falaki Olívia   3. Bóta Jonatán Dániel
4. Frits Kíra Aisa   4. Csaby Dorina
5. Gaál Zsófia   5. Csányi Kata
6. Gellén Zsófia Kinga   6. Csere Gergő
7. Hadi Roland   7. Egri Dániel
8. Horváth Eszter   8. Győri Nándor Hunor
9. Juranics Rebeka Katalin   9. Hegedüs Barnabás
10. Kaszap Bálint   10. Horváth Lídia Zorka
11. Kelemen Dávid   11. Hűse Bianka
12. Kiss Kata Sára   12. Kovács Anna
13. Kós Dávid   13. Kovács Enikő
14. Kovács Lilianna   14. Kovács Zsolt
15. Nagy Csenge Gyöngyvér   15. Kramli Zita
16. Papp Márkó   16. Kuhn Sonja Zoe
17. Rab Attila László   17. Kutics Attila
18. Rácz Viktória Mia   18. Miszlai Dóra Laura
19. Solymos Alexandra   19. Novák-Nász Blanka
20. Szabó Virág   20. Papp Márton
21. Szalai Barbara   21. Simonyai Olivér
22. Sztojka Róbert   22. Szabó Levente Zsolt
23. Tamás Bence   23. Szabó Marcell
24. Tóth James Imre   24. Szigeti Apolka
      25. Szokoli Eszter Laura
      26. Szommer Bence
      27. Tóth Dávid
      28. Undi Virág
      29. Vecsei Dorka Viktória
      30. Weigert Richárd Martin
      31. Zemen Gábor
         
         
         
  7.a     7.b
  Osztályfőnök: Sebők Lajos     Osztályfőnök: Szücsné Sallai Margit
         
1. Balázs Péter   1. Balogh Réka Eszter
2. Bernát Eszter   2. Berlik Zsombor
3. Bubla Balázs Bálint   3. Boros Brigitta
4. Frits-Szabó Kende   4. Boros Barbara
5. Gőcze Máté Farkas   5. Csarmasz Norbert
6. Győri Bálint   6. Farkas Keve
7. Henn Kornél   7. Fazekas Rebeka
8. Holubecz Benedek Péter   8. Fehér Henrik László
9. Horváth Lili   9. György Réka
10. Horváth Bálint   10. Hegedüs Benedek
11. Imre Zsófi   11. Kenyeres Bálint
12. Kalmár Petra   12. Kis-Kapin Károly
13. Kauker Ármin Attila   13. Kiss Boglárka Anna
14. Király Liliána   14. Kósa Lili
15. Kiss Johanna   15. Markó Martin
16. Kovács Rebeka   16. Mészely Bulcsú
17. Kozák Anikó   17. Nádasdi Kornél
18. Kozma Gergő   18. Németh Barnabás
19. Lajos Léna   19. Németh Melani Vivien
20. Makai Mátyás   20. Olgyay Natália Éva
21. Mayer Gergő   21. Panyi Péter Pál
22. Sigmond Soma András   22. Pap Dávid Manó
23. Sótonyi Bálint   23. Radics Ábel
24. Szakonyi Levente   24. Szabó Barnabás
25. Szeibert Franciska   25. Tihanyi Tamás Gergő
26. Szücs Panna Barbara   26. Tobak Milán Lajos
27. Veres Alex   27. Turáni Robin
      28. Vadász Evelin
      29. Vámos Kata
      30. Varga Dominik Róbert
         
         
         
         
  8.a     8.b
  Osztályfőnök: Szabó Andrásné     Osztályfőnök: Hőbe Zoltánné
         
1. Allacher Zoltán   1. Balázs Dávid
2. Balogh Júlia   2. Balogh Ádám
3. Bede Dominik   3. Bauer Olivér
4. Dervalics Vanessza   4. Degovics Laura
5. Egervári Anna   5. Egyed Barnabás Ádám
6. Egyed Katalin   6. Fekete Ádám Norbert
7. Freund Noémi   7. Hermán Péter
8. Hódos Bence   8. Horváth Sára
9. Inhóf Luca   9. Juranics Szabina Katalin
10. Kramli Kinga   10. Kaszap Kamilla
11. Makki Flóra Etelka   11. Király Fanni
12. Mekler Balázs   12. Korompai Ákos
13. Pap Letícia Zoé   13. Mohos Dominika
14. Petrőtei Vivien   14. Molnár Liza Anna
15. Radics Sára   15. Koncz Kata
16. Rauch Szilárd   16. Mercs Lea Georgina
17. Szalai Hunor Dániel   17. Kuhn Sophia
18. Tóth Sára   18. Orbán Balázs
19. Török-Vida Zsombor   19. Pálfi Máté
20. Újhelyi Gergő Csaba   20. Péntek Zoltán
21. Varga Lili   21. Sigmond Sára
22. Vaszily Ákos   22. Szabó Bendegúz
23. Zemen Mátyás   23. Száva Milán Zoltán
.     24. Varga Arnold