Osztályok 2017/2018

1.a 1.b
Osztályfőnök: Illés Hajnalka Osztályfőnök: Boros Mária Nóra
Napközis nevelő: Farkasné Kiss Csilla Napközis nevelő: Angyalné Bertalan Judit
1. Balogh Natália 1. Asztalos Áron
2. Csapó Zselyke Zsanett 2. Bába Zoé Luna
3. Dömötör Orsolya Luca 3. Bóka Júlia Bella
4. Ferenczy Leona Lili 4. Farkas Emma
5. Finta Zsombor 5. Finkenzeller Balázs
6. Kajetán Vivien 6. Frank Zsombor
7. Kaszap Balázs 7. Horváth Eszter
8. Kecsedi Fanni Emma 8. Horváth Alex Péter
9. Kuti András 9. Király Melissza
10. Máté Zoltán 10. Móré Simon
11. Mátrai Miriam Liliána 11. Nagy Balázs
12. Miszlai Márk 12. Pósán Dzsenifer Fanni
13. Osztoics Dániel 13. Szekeres József Zekő
14. Rábai Lili Laura 14. Vancsura Valér
15. Rácz Marcell 15. Windisch Regina
16. Slang Dávid
17. Szabó Beáta Gabriella
18. Timándi Melissza Andrea
19. Trájer Kíra Tamara
2.a 2.b
Osztályfőnök: Csákiné Ernek Katalin Osztályfőnök: Kovácsné Gáspár Magdolna, Kecskeméti Gáborné
Napközis nevelő: Végh Bianka Napközis nevelő: Csizi-Papp Alexa
1. Antal Milán 1. Bodnár Dorián Nátán
2. Dunai-Kovács Vivien 2. Bóka Laura Anna
3. Földesi Áron Péter 3. Csiki Viktória
4. Gersics Lara 4. Csóti Linett
5. Gyarmati Levente 5. Galambos Gergő Tibor
6. Hamar Tímea Olívia 6. Hamar Sára
7. Horváth Dóra 7. Henn Rozália
8. Kalu-Agwu Amanda 8. Hoffmann Marcell
9. Kurucz Bence 9. Horváth Szonja
10. Kuzma Balázs 10. Katona Anna
11. Lutár Loretta Boglárka 11. Kohánszky Lilien
12. Maroskövi Patrik 12. Márton András Péter
13. Murai Lili 13. Mészáros Lilien
14. Nix Attila 14. Nagy Jázmin Kincső
15. Péntek Csenge 15. Ocskai Olivér Richárd
16. Punk Dominik 16. Pálinkás Balázs Zénó
17. Szabó Eszter 17. Pethő Flóra Boróka
18. Szili Nóra 18. Petróczi Máté
19. Szőke Armand Domonkos 19. Punka Dóra
20. Varga Noémi 20. Simonyai Áron
21. Szabó Ágoston
22. Szabó Bence
23. Üveges Sarolta Léna
24. Vecsei Gergő Péter
3.a 3.b
Osztályfőnök: Csonka Erzsébet Osztályfőnök: Virág Csabáné
Napközis nevelő: Doma Györgyné Napközis nevelő: Tóth Erzsébet
1. Balázs Ákos 1. Bartus Milán
2. Bernát Anna 2. Deli Donát
3. Czupor Bence 3. Horváth Cintia
4. Csaby Klaudia 4. Horváth Dávid
5. Falaki Dorottya 5. Horváth Alexa
6. Fodor Boldizsár 6. Illés Adrián Gábor
7. Gyarmati Ferenc 7. Kántor Botond
8. György Bianka 8. Mitsa Bianka
9. Horváth Ákos 9. Németh Vivien Katalin
10. Kopácsi Vilmos Boldizsár 10. Pécsi Botond
11. Koronczai Ádám 11. Slang Bálint
12. Kóvári Kitti 12. Somogyi Gellért Bendegúz
13. Mihály Regina 13. Sztojka Attila
14. Nagy Bálint 14. Tóth Justin William
15. Nagy Zsanna 15. Tóth István Kevin
16. Pálfi Boglárka 16. Zelczer Dániel
17. Papp Réka Anna
18. Pósán Regina Bianka
19. Prazsák Virág Helena
20. Szalay Bíborka
21. Szaraka Balázs
22. Tóth Stella Hanna
23. Tóth Boglárka
24. Tóth Laura Lotti
25. Windisch Laura
4.a 4.b
Osztályfőnök: Schmidt Gabriella Osztályfőnök: Arany Katalin
Napközis nevelő: Kovács Tibor Napközis nevelő: Tóth Attiláné
1. Balogh Petra 1. Asztalos Levente
2. Bíró Gergő 2. Balázs Bence
3. Bogdán Jázmin 3. Balázs Áron
4. Bruckner Mátyás 4. Banicz Buda Lajos
5. Gulyás Gergő László 5. Barcza Boróka Lilla
6. Hamar Borbála 6. Csáki Lilien
7. Henn János 7. Csósza Koppány Balázs
8. Henn Dávid 8. Ekker Lili
9. Katona Hanna 9. Frits Miron Krisztián
10. Kenyeres Blanka 10. Gál Benedek
11. Király Bence 11. Gál Miklós
12. Kuti Péter 12. Hári Bence
13. Lőwenberger Levente 13. Horváth Dorka
14. Márton Lili Panka 14. Ifju Anna
15. Mészely Lelle 15. Juranics Enikő
16. Nyulasi Réka 16. Juranics Noémi
17. Oláh Melissza Dóra 17. Kiss Janka Villő
18. Pápai Panna 18. Kovács Rebeka Noémi
19. Petróczi Lili 19. Málovics Lili Melinda
20. Petrovics Kevin 20. Németh Róbert
21. Rauch Martin 21. Panyi Patrik Norbert
22. Rózsa Csenge Sára 22. Papp Míra
23. Sörös-Teszéri Kristóf 23. Piller Táltos Hunor
24. Szabó Regina 24. Rádli Viktória
25. Szabó Máté Szabolcs 25. Ruppert Dezső Emil
26. Székely Hanna 26. Solymár Bianka Lujza
27. Szommer Boglárka 27. Szekeres Maja
28. Weigert Kira Csenge 28. Szöllősi Luca
29. Zemen Hanka 29. Szöllősi Réka
30. Tóth Vanda
31. Valler Máté Bence
5.a 5.b
Osztályfőnök: Brandt Beáta Osztályfőnök: Horváthné Szvath Szilvia
1. Balogh Dániel 1. Almás Virág
2. Bauer Dominik 2. Bognár Liza
3. Berlik Botond 3. Botka Bálint
4. Bernáth Tibor Marcell 4. Czupor Jázmin Adrienn
5. Bodrogi Dominik Zsolt 5. Csákányoczky Melinda
6. Bujáky Kata 6. Dervalics Fanni
7. Farkas Huba 7. Dörnyei Luca
8. Feikus Detti 8. Egervári Áron
9. Feikus Kitti 9. Érchegyi Miron
10. Gerics Annamária 10. Erős Ákos
11. Hasenpflug Emily 11. Farkas Gergő
12. Herczeg Gergő 12. Gyarmati Anna
13. Horváth Kinga Rozália 13. Hertling Petra
14. Jakus Nikoletta 14. Hoffmann Csaba
15. Kós Kamilla 15. Idrizi Lara Chantel
16. Kovács Marcell 16. Kardos Lujza Ilona
17. Kovács Álmos Csanád 17. Lakatos Virág
18. Markó Míra Blanka 18. Lukács Réka
19. Nagy Lilla 19. Móré Anna Sára
20. Nagy Linda 20. Nagy Nimród
21. Németh Mirabel Genovéva 21. Németh Vanda Lora
22. Nyári Jázmin Tímea 22. Rácz Márton
23. Petrőtei Enikő 23. Remsei Máté
24. Radács Milán 24. Rózsahegyi Ákos
25. Sárzó Krisztián 25. Schlotthauer Barnabás
26. Schwalem Nikolett Laura 26. Simon Dóra Csilla
27. Simon Dániel Tamás 27. Szabó Tímea Anikó
28. Straszner Botond 28. Szatlmajer Levente
29. Szabó Bálint 29. Tóth Anna Lujza
30. Timándi Miklós Enzó 30. Tóth Laura Nóra
31. Varga Olivér Zsolt 31. Tudja Dorina
32. Váradi Bence
6.a 6.b
Osztályfőnök: Fehér-Badics Nikoletta Osztályfőnök: Puskás Erika
1. Bíró Márton 1. Balas Cintia
2. Csáki Dominik 2. Barabás Míra
3. Falaki Olívia 3. Bóta Jonatán Dániel
4. Frits Kíra Aisa 4. Csaby Dorina
5. Gaál Zsófia 5. Csányi Kata
6. Gellén Zsófia Kinga 6. Csere Gergő
7. Hadi Roland 7. Egri Dániel
8. Horváth Eszter 8. Győri Nándor Hunor
9. Juranics Rebeka Katalin 9. Hegedüs Barnabás
10. Kaszap Bálint 10. Horváth Lídia Zorka
11. Kelemen Dávid 11. Hűse Bianka
12. Kiss Kata Sára 12. Kovács Anna
13. Kós Dávid 13. Kovács Enikő
14. Kovács Lilianna 14. Kovács Zsolt
15. Nagy Csenge Gyöngyvér 15. Kramli Zita
16. Papp Márkó 16. Kuhn Sonja Zoe
17. Rab Attila László 17. Kutics Attila
18. Rácz Viktória Mia 18. Miszlai Dóra Laura
19. Solymos Alexandra 19. Novák-Nász Blanka
20. Szabó Virág 20. Papp Márton
21. Szalai Barbara 21. Sándor Beáta
22. Sztojka Róbert 22. Simonyai Olivér
23. Tamás Bence 23. Szabó Levente Zsolt
24. Tóth James Imre 24. Szabó Marcell
25. Szigeti Apolka
26. Szokoli Eszter Laura
27. Szommer Bence
28. Tóth Dávid
29. Undi Virág
30. Vecsei Dorka Viktória
31. Weigert Richárd Martin
32. Zemen Gábor
7.a 7.b
Osztályfőnök: Sebők Lajos Osztályfőnök: Szücsné Sallai Margit
1. Balázs Péter 1. Balogh Réka Eszter
2. Bernát Eszter 2. Berlik Zsombor
3. Bubla Balázs Bálint 3. Boros Brigitta
4. Frits-Szabó Kende 4. Boros Barbara
5. Gőcze Máté Farkas 5. Csarmasz Norbert
6. Győri Bálint 6. Farkas Keve
7. Henn Kornél 7. Fazekas Rebeka
8. Holubecz Benedek Péter 8. Fehér Henrik László
9. Horváth Lili 9. György Réka
10. Horváth Bálint 10. Hegedüs Benedek
11. Imre Zsófi 11. Kenyeres Bálint
12. Kalmár Petra 12. Kis-Kapin Károly
13. Kauker Ármin Attila 13. Kiss Boglárka Anna
14. Király Liliána 14. Kósa Lili
15. Kiss Johanna 15. Markó Martin
16. Kovács Rebeka 16. Mészely Bulcsú
17. Kozák Anikó 17. Nádasdi Kornél
18. Kozma Gergő 18. Németh Barnabás
19. Lajos Léna 19. Németh Melani Vivien
20. Makai Mátyás 20. Olgyay Natália Éva
21. Mayer Gergő 21. Panyi Péter Pál
22. Sigmond Soma András 22. Pap Dávid Manó
23. Sótonyi Bálint 23. Radics Ábel
24. Szakonyi Levente 24. Szabó Barnabás
25. Szeibert Franciska 25. Tihanyi Tamás Gergő
26. Szücs Panna Barbara 26. Tobak Milán Lajos
27. Veres Alex 27. Turáni Robin
28. Vadász Evelin
29. Vámos Kata
30. Varga Dominik Róbert
8.a 8.b
Osztályfőnök: Szabó Andrásné Osztályfőnök: Hőbe Zoltánné
1. Allacher Zoltán 1. Balázs Dávid
2. Balogh Júlia 2. Balogh Ádám
3. Bede Dominik 3. Bauer Olivér
4. Dervalics Vanessza 4. Degovics Laura
5. Egervári Anna 5. Egyed Barnabás Ádám
6. Egyed Katalin 6. Fekete Ádám Norbert
7. Freund Noémi 7. Hermán Péter
8. Gulyás Levente Sándor 8. Horváth Sára
9. Hódos Bence 9. Juranics Szabina Katalin
10. Inhóf Luca 10. Kaszap Kamilla
11. Kramli Kinga 11. Király Fanni
12. Makki Flóra Etelka 12. Korompai Ákos
13. Mekler Balázs 13. Mohos Dominika
14. Pap Letícia Zoé 14. Molnár Liza Anna
15. Petrőtei Vivien 15. Koncz Kata
16. Radics Sára 16. Mercs Lea Georgina
17. Rauch Szilárd 17. Kuhn Sophia
18. Szalai Hunor Dániel 18. Orbán Balázs
19. Tóth Sára 19. Pálfi Máté
20. Török-Vida Zsombor 20. Péntek Zoltán
21. Újhelyi Gergő Csaba 21. Sigmond Sára
22. Varga Lili 22. Szabó Bendegúz
23. Vaszily Ákos 23. Száva Milán Zoltán
24. Zemen Mátyás 24. Varga Arnold