Nevelőtestület

Tisztelt Szülők!

Kérjük, hogy a fogadóórán való részvételi szándékukat legalább egy munkanappal a tervezett látogatás előtt a titkárságon jelezni szíveskedjenek!

Titkárság telefon: 87/342-007

Név tanított tárgyai fogadóóra  
Tremmer Bernadett tanár, tanító hétfő 2. óra igazgató
Makkos Eszter tanító szerda 3. óra igazgatóhelyettes (alsó)
Tilhof Tímea technika és életvitel kedd 1. óra igazgatóhelyettes (felső)
Ábrahám Róbert testnevelés hétfő 4. óra
Angyalné Bertalan Judit tanító csütörtök 5. óra 2.b napközis nevelő
Arany Katalin tanító szerda 4. óra 1.a napközis nevelő
Balázs Lajos magyar nyelv és irodalom,
történelem
Bendur Éva magyar nyelv és irodalom,
történelem
szerda 3. óra
Boros Mária Nóra tanító kedd 4. óra 2.b osztályfőnök
Csáki László testnevelés, biológia kedd 2. óra 7.a osztályfőnök
Csákiné Ernek Katalin tanító
Csizi-Papp Alexa tanító
Csonka Erzsébet tanító kedd 2. óra 4.a osztályfőnök
Diószeghy Leopoldina tanító szerda 3. óra 3.b osztályfőnök
Doma Györgyné tanító péntek 6. óra 4.a napközis nevelő
Erdélyi Tamás testnevelés kedd 3. óra
Farkasné Kiss Csilla tanító szerda 4. óra 2.a napközis nevelő
Gulyás Melinda Dolóresz magyar nyelv és irodalom,
történelem
szerda 2. óra
Horváth Krisztina Mónika pedagógiai asszisztens
Dr. Horváth Tivadarné kémia kedd 2. óra
Horváthné Szvath Szilvia angol nyelv szerda 6. óra  6.b osztályfőnök
Hőbe Zoltánné magyar nyelv és irodalom,
könyvtáros
péntek 1. óra 5.a osztályfőnök
Illés Hajnalka tanító péntek 3. óra 2.a osztályfőnök
Jakab Géza Zsoltné rajz, etika péntek 3. óra
Kecskeméti Gáborné tanító kedd 3. óra 3.a tanító
Kovács Tibor tanító hétfő 6. óra 3.b napközis nevelő
Kovácsné Gáspár Magdolna tanító csütörtök 4. óra 1.a osztályfőnök
Marton Zsuzsanna pedagógiai asszisztens
Mitev Ivánné matematika, kémia
Nagy János testnevelés hétfő 4. óra
Polgárné Harczi Zsuzsanna biológia, földrajz,
természetismeret
hétfő 2. óra
Puskás Erika angol nyelv csütörtök 2. óra 7.b osztályfőnök
Rácz Márton informatika hétfő 3. óra
Sájer Edit magyar nyelv és irodalom,
történelem
Schmidt Gabriella tanító hétfő 3. óra 1.b osztályfőnök
Sebők Lajos matematika, fizika csütörtök 4. óra 8.a osztályfőnök
Szabó Andrásné angol nyelv, matematika csütörtök 4. óra 5.b osztályfőnök
Szücsné Sallai Margit ének-zene,
hon- és népismeret,
tánc és dráma,
technika és életvitel,
énekkar
szerda 2. óra  8.b osztályfőnök
Tóth Attiláné tanító szerda 3. óra 3.a tanító
Tóth Enikő pedagógiai asszisztens
Tóth Erzsébet tanító, német nyelv hétfő 6. óra 4.b napközis nevelő
Tróbertné Major Gizella matematika péntek 3. óra
Végh Bianka tanító kedd 7. óra
Veörös Zsuzsanna német nyelv,
német nemzetiségi
kedd 2. óra
Virág Csabáné tanító hétfő 3. óra 4.b osztályfőnök