Havi program – szeptember

Dátum Kezdési idő Megnevezés Felelős Résztvevők
09.01. Első tanítási nap

Tankönyvek átvétele

Osztályfőnökök

Hőbe Zoltánné tankönyvfelelős

Nagyné Duró Irén

09.04. 14:00 Acro-dance bemutató napközis nevelők
09.04. 16:30
17:00
1. évf. Szülői értekezlet
5. évf. Szülői értekezlet
Diószeghy Leopoldina igazgató

Mitev Ivánné igazgatóhelyettes

Kovácsné Gáspár Magdolna igazgatóhelyettes

09.04. Szörf EB megnyitó Puskás Erika DÖK segítő nevelő 25 fő 7-8. évfolyamos tanuló
09.05. 17:00 Szülői értekezlet Pécsely Diószeghy Leopoldina igazgató, Kovácsné Gáspár Magdolna igazgatóhelyettes Karsai-Nagy Mariann ofő

Nagyné Duró Irén ofő

Némethné Kovács Erika napközis nevelő

09.07-10. Kárpátaljára készülünk Szücsné Sallai Margit

Hőbe Zoltánné

09.11. 13:00 Technikai állomány tájékoztatása Diószeghy Leopoldina igazgató, Baloghné Mészáros Ágnes Mitev Ivánné és Kovácsné Gáspár Magdolna igazgatóhelyettesek, technikai állomány
09.11. 14:00 DÖK alakuló értekezlet Puskás Erika DÖK segítő nevelő Diószeghy Leopoldina igazgató, Mitev Ivánné és Kovácsné Gáspár Magdolna igazgatóhelyettesek, Szücsné Sallai Margit, Farkasné Kiss Csilla, Horváth Krisztina ifjúságvédelmi felelős
09.11. 16:00 Munkaközösségi megbeszélés – alsós Diószeghy Leopoldina ig.

Kovácsné Gáspár Magdolna ig.h

Farkasné Kiss Csilla

Tóth Attiláné

osztályfőnökök

napközis nevelők

09.11. 16:30

 

17:30

Alsós szülői értekezlet 2-4. évfolyamokon

 

Felsős szülői értekezlet 6-8. évfolyamokon

Diószeghy Leopoldina igazgató

Mitev Ivánné igazgatóhelyettes

Kovácsné Gáspár Magdolna igazgatóhelyettes

osztályfőnökök

szaktanárok

Horváth Krisztina ifj. védelmi felelős, pedagógiai asszisztensek

09.14. 14:00 Verseny Aerobik bemutató Farkasné Kiss Csilla napközis nevelők

1-4. évfolyamosok

09. Sudoku versenyre való felkészítés Arany Katalin alsósok
09.15. 8:00 A munkaközösség vezetők befejezték a tanmenetek ellenőrzését – írásban jelzik véleményüket az intézményvezető felé Balász Lajos

Farkasné Kiss Csilla

Polgárné Harczi Zsuzsanna

Szabó Andrásné

Szücsné Sallai Margit

Tóth Attiláné

Tróbertné Major Gizella

09.15. 12:00 A tanulók tanórán kívüli tevékenységének koordinálása Mitev Ivánné igazgatóhelyettes,

Kovácsné Gáspár Magdolna igazgatóhelyettes

09.16. Lakótelepi nap – Szívünk Világnapja városi vetélkedő Polgárné Harczi Zsuzsanna felkért nevelők
09. Munkaközösségi foglalkozás:

Az Egészségnap programjának megbeszélése, összeállítása

Polgárné Harczi Zsuzsanna
09.19. 8:00 Munkaközösségi foglalkozás – Találkozó a Pedagógiai Szakszolgálat munkatársaival Diószeghy Leopoldina ig.

Kovácsné Gáspár Magdolna igazgatóhelyettes

osztályfőnökök

szaktanárok

09.20. Információszabadság Napja Illés Hajnalka

Puskás Erika

diákság

nevelőtestület

szülői közösség

09.20. 18:00 SzM választmányi gyűlés Diószeghy Leopoldina

igazgató

Mitev Ivánné

Kovácsné Gáspár Magdolna

igazgatóhelyettesek

Szücsné Sallai Margit

Farkasné Kiss Csilla

Tóth Attiláné

SzM közösség

09.22. Egészségnap Polgárné Harczi Zsuzsanna – Puskás Erika

Boros Mária, Angyalné Bertalan Judit, Tóth Erzsébet, Virág Csabáné

nevelőtestület

diákság

09.22. 14:00 „Ó, Füred, támadjon benned újra hagyomány” versmondó találkozó Balázs Lajos munkaközösség vezető nevezett felső tagozatos tanulók
09.23. ERIMA kupa utánpótlás U-12 kézilabda mérkőzés Erdélyi Tamás
09.28. Papírgyűjtés Puskás Erika DÖK segítő nevelő
09. PP felülvizsgálata a helyi sajátosságok figyelembevétele alapján: magyar, matek, környezetismeret, ének Kovácsné Gáspár Magdolna – Csákiné Ernek Katalin

Boros Mária, Csonka Erzsébet,

Illés Hajnalka – Végh Bianka

Kecskeméti Gáborné – Doma Györgyné

 

Balatonfüred, 2017. szeptember 6.

Diószeghy Leopoldina

igazgató